Dieta Dla Mam

„Jako dietetyk wiem, jak zadbać o dietę mamy, by zapewnić dziecku wszystkie składniki konieczne do prawidłowego rozwoju, a kobiecie – bezproblemowy i zdrowy powrót do wagi sprzed ciąży. Jako mama pamiętam, jak ważne i bezcenne są pierwsze chwile spędzone z dzieckiem i jak niewiele jest w tym okresie czasu na cokolwiek innego. ”

INFORMACJE OGÓLNE

Ciąża oraz okres karmienia piersią to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Każda mama dla swojego maluszka chce wszystkiego, co najlepsze – dlatego przytula, wstaje w nocy, śpiewa… i dlatego także dba o jakość swoich posiłków. Jeszcze do niedawna przekazywana z pokolenia na pokolenie mądrość ludowa głosiła, że ciężarna kobieta powinna jeść za dwoje. Na szczęście przyszłe mamy są coraz bardziej świadome potrzeb swoich i swojego dziecka, dlatego wiedzą, że powinny jeść nie za dwoje, a dla dwojga. Ale jak robić to rozsądnie? Tak, by szybko pozbyć się nadmiaru kilogramów po ciąży, a jednocześnie dostarczyć sobie i dziecku wszystkich potrzebnych składników odżywczych? Wszelkie wątpliwości rozwieje wizyta u dietetyka.

CO ZYSKASZ?

O odpowiednią dietę dobrze zadbać jeszcze przed ciążą, ale każdy etap jest dobry, by zweryfikować nawyki żywieniowe. Podczas wizyty przeprowadza się szczegółowy wywiad dotyczący nie tylko kobiety, ale także rozwoju ciąży. Opieka nad kobietą w tym wyjątkowym stanie jest niezwykle uważna, a wszelkie wątpliwości rozwiewane są poprzez konsultacje z lekarzami specjalistami.

Ponadto, kobiety chwalą sobie stały kontakt z dietetykiem. Joanna Szurkowska jest do dyspozycji nie tylko podczas umówionych wizyt w gabinecie, ale odpowiada na pytania także telefonicznie i mailowo.

Wszystko po to, by zapewnić przyszłym mamom komfortowy i zdrowy start w nowej roli.

Kobieta w ciąży promienieje pięknem. Z odpowiednio dobraną dietą zachowasz ten stan także po porodzie. Przekonaj się sama i umów się na wizytę jeszcze dziś!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

DIETETYCZKA

Martyna Rochatka

Studentka dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Mimo, że cały czas pogłębia swoją wiedzę w różnych działach dietetyki, to najbardziej interesuje ją dieta kobiet ciężarnych i karmiących piersią a także żywienie niemowląt.

ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ

DLA ZDROWIAdlazdrowia

Wsparcie dietetyczne oferowane pacjentom wymagającym indywidualnego dostosowania jadłospisu do kondycji zdrowotnej – skorzystaj z nowoczesnej diagnostyki, diet coachingu oraz cateringu dietetycznego!

 

WIĘCEJ

NUTRIGENETYKAdlazdrowia

Zaawansowana analiza dietetyczna oparta na badaniach DNA wykonywanych z zastosowaniem technologii LifeGenetics – nawet do 70% wzrostu skuteczności w porównaniu z dietami tradycyjnymi!

 

WIĘCEJ

CATERING
dlazdrowia

Zdrowe i piękne ciało zasługuje na to, by nakarmić je tym, co najlepsze. W końcu jesteś tym, co jesz! Catering dietetyczny zapewni Ci doskonale zbilansowane posiłki przygotowane z najwyższą dbałością o ich wartość odżywczą oraz jakość składników.

 

WIĘCEJ

DIETA NA STARTdlazdrowia

Pakiet-baza zawierający podstawowe narzędzia pracy dietetyka wraz z przygotowaniem do sporządzania jadłospisu – szczególnie polecany młodym dietetykom otwierającym własny gabinet!

 

WIĘCEJ

DIETA I SPORTdlazdrowia

Oferta skierowana przede wszystkim do zawodowych sportowców oraz osób stosujących kuracje odchudzające oparte na wzmożonym wysiłku fizycznym – dieta ustalana we współpracy z trenerem!

 

WIĘCEJ

SZKOLENIAdlazdrowia

Szkolenia z diagnostyki genetycznej i dietetycznej – dzięki nim poznasz podstawowy dziedziczenia, zdobędziesz narzędzia pozwalające na przeprowadzenie konsultacji, a także dowiesz się, jak przedstawić raport z badań DNA pacjentowi!

 

WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

W Klubie Red Fitness poczujesz się, jak wśród dobrych znajomych. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zrzucenie kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, zbudowanie kondycji, czy spędzenie czasu wśród podobnych Tobie ludzi – zrealizujesz go! Polecam!
WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

W marcu 2016 odbyły się nasze warsztaty zorganizowane przez Ruszamy Mamy „Niech nie ciąży żywienie w ciąży”. Agnieszka Pompecka, Promotor Zdrowia z Dietadlazdrowia.com, opowiadała o żywieniu dla kobiet w ciąży. „Ruszamy mamy” to projekt skierowany do mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu oraz zadbać o swoją formę po ciąży.
WIĘCEJ
PARTNERZY