Dieta i Sport

„Od wielu lat uprawiam lekkoatletykę i jest to pewnie jeden z powodów, które sprawiają, że dietetyka sportowa jest jedną z moich największych pasji. Od lat współpracuję w tym zakresie z trenerem sportowym, Bartłomiejem Puławskim” Joanna Szurkowska

INFORMACJE OGÓLNE

Dieta i Sport to oferta skierowana przede wszystkim do zawodowych sportowców oraz osób stosujących kuracje odchudzające oparte na wzmożonym wysiłku fizycznym. Wszystkie jadłospisy są bardzo zindywidualizowane, a także ściśle dostosowane do cyklu treningów oraz charakteru ćwiczeń. Jest to możliwe dzięki stałej współpracy pomiędzy Klientami, dietetykami oraz trenerami – w większości przypadków trwa ona nawet kilka lat.

Każde sportowe zwycięstwo mojego Klienta traktuję także jako prywatny sukces.

CO ZYSKASZ?

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim metodyka pracy. Z naszego doświadczenia wynika, że w dietetyce sportowej o sukcesie w 60% decyduje dieta, w 30% intensywny trening, a pozostałe 10% zależy od uwarunkowań genetycznych odpowiadających m.in. za metabolizm. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy każdy z tych obszarów – współpracę dietetyka i trenera dopełnia analiza DNA, która pozwala na wyjątkowo precyzyjne dobranie indywidualnego jadłospisu. Dieta i Sport to najpewniejsza droga do zwycięstwa!

Jak to wygląda? Twoja dieta jest ustalana po analizie polimorfizmów DNA z wykorzystaniem technologii LifeGenetics, a jednocześnie skrupulatnie konsultowana z trenerem ustalającym intensywność i zakres ćwiczeń. Zdecyduj się na najskuteczniejszą ze wszystkich diet i popraw swoje wyniki – umów się na konsultację!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

osoba1

TRENER PERSONALNY

Bartek Puławski

Już jako dziecko odnalazł fascynację w ruchu i w każdej jego możliwej odsłonie. Sport od zawsze stanowił integralną część jego życia, a swoich sił próbował w wielu dyscyplinach takich jak pływanie, tenis, biegi narciarskie, sporty walki, piłka nożna, koszykówka i piłka siatkowa.

ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ

DLA ZDROWIAdlazdrowia

Wsparcie dietetyczne oferowane pacjentom wymagającym indywidualnego dostosowania jadłospisu do kondycji zdrowotnej – skorzystaj z nowoczesnej diagnostyki, diet coachingu oraz cateringu dietetycznego!

 

WIĘCEJ

NUTRIGENETYKAdlazdrowia

Zaawansowana analiza dietetyczna oparta na badaniach DNA wykonywanych z zastosowaniem technologii LifeGenetics – nawet do 70% wzrostu skuteczności w porównaniu z dietami tradycyjnymi!

 

WIĘCEJ

CATERING
dlazdrowia

Zdrowe i piękne ciało zasługuje na to, by nakarmić je tym, co najlepsze. W końcu jesteś tym, co jesz! Catering dietetyczny zapewni Ci doskonale zbilansowane posiłki przygotowane z najwyższą dbałością o ich wartość odżywczą oraz jakość składników.

 

WIĘCEJ

DIETA NA STARTdlazdrowia

Pakiet-baza zawierający podstawowe narzędzia pracy dietetyka wraz z przygotowaniem do sporządzania jadłospisu – szczególnie polecany młodym dietetykom otwierającym własny gabinet!

 

WIĘCEJ

DIETA I SPORTdlazdrowia

Oferta skierowana przede wszystkim do zawodowych sportowców oraz osób stosujących kuracje odchudzające oparte na wzmożonym wysiłku fizycznym – dieta ustalana we współpracy z trenerem!

 

WIĘCEJ

SZKOLENIAdlazdrowia

Szkolenia z diagnostyki genetycznej i dietetycznej – dzięki nim poznasz podstawowy dziedziczenia, zdobędziesz narzędzia pozwalające na przeprowadzenie konsultacji, a także dowiesz się, jak przedstawić raport z badań DNA pacjentowi!

 

WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

W Klubie Red Fitness poczujesz się, jak wśród dobrych znajomych. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zrzucenie kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, zbudowanie kondycji, czy spędzenie czasu wśród podobnych Tobie ludzi – zrealizujesz go! Polecam!
WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

W marcu 2016 odbyły się nasze warsztaty zorganizowane przez Ruszamy Mamy „Niech nie ciąży żywienie w ciąży”. Agnieszka Pompecka, Promotor Zdrowia z Dietadlazdrowia.com, opowiadała o żywieniu dla kobiet w ciąży. „Ruszamy mamy” to projekt skierowany do mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu oraz zadbać o swoją formę po ciąży.
WIĘCEJ
PARTNERZY